Переволочнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бегущая строка в HTML
Вас вітає Переволочнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Розклад уроків
Цікаве навчання
Сторінка географа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Ми у світі
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 46
ЧОІППО

ДПА 9 клас 

Атестація в основній школі проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу. 
У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено. 
З усіх обов'язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, які рекомендовані Міністерством освіти і науки. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні. 
Випускники основної школи загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) з навчанням мовами національних меншин, замість атестації з цього предмета можуть, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, та рішенням педагогічної ради, проходити атестацію з мови навчання. 

 

ДПА українська мова 9 клас:

Державна підсумкова атестація з української мови проводиться в письмовій формі (диктант). Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягає: 
- Вміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам'ятовування; 
- Вміння ставити розділові знаки відповідно до правил пунктуації, 
- Вміння належним чином оформлювати роботу. 
На проведення атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел (словники, довідники, підручники тощо) не допускається. 
Текст диктанту визначається за посібником «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас» (укл. Авраменко О. М.)
Скачати збірник диктантів до ДПА українська мова 9 клас 2014 року

 

ДПА математика 9 клас:

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С., за редакцією Бурди М. І. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014).
Завантажити збірник завдань до ДПА математика 9 клас 2014 року:
Посібник містить 50 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант атестаційної роботи складається з чотирьох частин, що відрізняються за складністю та формою тестових завдань. 
Кожен варіант атестаційної роботи включає завдання різних типів та рівнів складності, які охоплюють більшість розділів навчальної програми. 
Серед них: 
- Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, 
- Завдання відкритої форми з короткою відповіддю, 
- Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю 
Таке поєднання дозволяє учневі максимально розкрити свої здібності. 
Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 3 академічних годин для учнів загальноосвітніх класів. Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу протягом 4 академічних годин. 
За результатами роботи учням виставляється одна оцінка - з математики. 

 

ДПА біологія 9 клас:

Державна підсумкова атестація з біології проводиться в письмовій формі за збірником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас "(авт. Костильов В., Андерсон О. А. - М.: Центр навчально-методичної літератури,). 
завантажити завдання до ДПА з біології 
Кожен варіант включає 29 завдань для загальноосвітніх класів і 31 завдання для класів з поглибленим вивченням біології, які охоплюють різні розділи навчальної програми (рослинний світ, гриби, бактерії, тваринний світ, людина). 
Серед них: 
- Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; 
- Завдання на встановлення відповідності; завдання на встановлення правильної послідовності; 
- Завдання з використанням малюнків, графіків, схем, таблиць; 
- Завдання відкритої форми з короткою відповіддю, завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. 
На виконання завдань державної підсумкової атестації відводиться 90 хвилин. 
Під час контрольних робіт учні не можуть користуватися додатковою літературою (таблицями, посібниками тощо), оскільки всі необхідні довідкові матеріали містяться у збірнику. 

 

ДПА географія 9 клас:

Державна підсумкова атестація з географії проводиться за результатами вивчення шкільного курсу "Географія України» (8-9 клас). 
Державна підсумкова атестація з географії проводиться письмово за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В.В. - М .: Центр навчально-методичної літератури). 
Завантажити збірник завдань до ДПА географія 9 клас 2014 року:
У збірку входить 30 варіантів письмових робіт. Навчальні заклади визначають не менше десяти варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів менша десяти, кожен з них отримує окремий варіант. 
Всі учні виконують по 28 завдань. На виконання завдань відводиться 90 хвилин. Для відповіді на тестові завдання використовується зразок бланка відповідей, а також контурна карта, яку вчитель може скопіювати в необхідній кількості. 
Користуватися текстами, підручниками, іншими посібниками (довідниками) під час виконання письмової форми державної підсумкової атестації не допускається. 

 

ДПА іноземна мова 9 клас:

Державна підсумкова атестація з іноземної мови проводитиметься за навчальними посібниками: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас" (авт. Коваленко А. Я., Чепурна В., Ворон Г. Л., Шопулко М.Н. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013) 
завантажити ДПА 2014
Державна підсумкова атестація з іноземної мови складається з письмової та усної частин. На виконання письмової частини (використання мови, читання та письмо) та усної (говоріння) передбачено 35 хвилин.
Посібник "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з іноземних мов. 9 клас" містить 100 варіантів білетів з англійської мови; по 50 варіантів з німецької, французької та 20 з іспанської мов. 

 

Інші дисципліни для ДПА 9 клас:

Нижче представлені назви посібників для підсумки атестації з інших предметів (на вибір) 

Українська література: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.) 
завантажити ДПА 2014 

Хімія: 

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас» (авт. Титаренко Н.В., Лашевская Г. А.) 

завантажити 2014


Історія України: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас» (авт. Власов В. С.).
завантажити ДПА 2014 

Всесвітня історія: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з всесвітньої історії. 9 клас» (авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.)
завантажити ДПА 2014
 
Правознавство: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс). 9 клас» (авт. Ремех Т. О.).

завантажити ДПА 2014

Художня культура: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 9 клас» (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В.).

завантажити ДПА 2014

Фізика: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас» (авт. Засекіна Т. М., Коваль В. С., Сиротюк В. Д., Чернецький І.С.).

завантажити ДПА 2014

Російська і світова література: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (російська та світова)». 9 клас» (авт. Фоміна С. П., Таранік-Ткачук К. В.). 

завантажити ДПА 2014

Інформатика: 
«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас» (авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцехівський М. А., Проценко Т. Г.) 

завантажити ДПА 2014

Світова література:

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас» (авт. Фоміна С. П., Таранік-Ткачук К. В.)

завантажити ДПА 2014

 

Вхід на сайт
За київським часом
Пошук
Календар
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Друзі сайту
  • Прилуцький РМК
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • МОН України

    Copyright MyCorp © 2020
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz