Переволочнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бегущая строка в HTML
Вас вітає Переволочнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Розклад уроків
Цікаве навчання
Сторінка географа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Ми у світі
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47
ЧОІППО

Переволочнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  згідно з рішенням 3 сесії районної Ради 24 скликання від 13 вересня 2002 року знаходиться у комунальній власності. Юридична адреса загальноосвітнього навчального закладу: вул. Козацький Шлях, 22, с.Переволочна,  Прилуцький район, Чернігівська область, 17551; тел. 046-37-63-2-75, електронна адреса  школи : ant.perev@gmail.com. Власник навчального закладу - Прилуцька районна Рада, засновник - Прилуцька районна державна адміністрація. Переволочнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер. Головною метою навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. Основна проблема, яка постала перед школою  – це зменшення кількості учнів: у 2010-2011 н.р. – у школі  - 51 учень, у 2011-2012 н.р. – 44 учні, у 2012-2013 н.р. – 42 учні. Зараз у школі навчається 31 учень.   2,3,4 класи навчаються  в комплекті. 5 та 9 класи є повними, решта класів -  6,7,8,10,11 - навчаються відповідно до Положення про індивідуальне навчання. Середня наповнюваність класів – 3 учні.

За останні три роки середній показник учнів, які навчаються на 7-12 балів складає близько 38 %, а тих, що на 10-12  балів, – 6 %. Свідоцтва про базову загальну середню освіту отримали 16 учнів, з них тільки 3 учні не продовжили навчання у 10 класі школи через вступ до інших навчальних закладів. Атестати про повну загальну середню освіту отримали 23 учні, з них 1 учень ( 4 %) нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та 1 ( 4 %) – срібною медаллю «За досягнення у навчанні». З 23 випускників одинадцятих класів останніх трьох років працевлаштовані : у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації – 5 учнів (20%), у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації – 7 учнів (28%), у ПТУ – 11 учнів (42 %). У зовнішньому незалежному оцінюванні брали участь 12 учнів (48 %). Відповідно до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» за останні три роки нагороджено 8 учнів. Відповідно до статті 31 Закону України «Про загальну середню освіту»,постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2011 р.№ 1283 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки якості освіти», наказів Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 № 995 «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти», від 10.10.2013 №1412 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 № 995», наказу відділу освіти  Прилуцької райдержадміністрації від 28.10.2013 № 186 «Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в ЗНЗ району» з 12 листопада по 12 грудня 2013 року проведено міністерський моніторинг  якості загальної середньої освіти  за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Протягом трьох останніх років активнішою стала участь учнів школи у Всеукраїнських предметних конкурсах та олімпіадах.  З метою активного долучення учнівського загалу до кращих здобутків національної культури у її мовному , літературному просторі, розширенню математичного , природознавчого    та іншомовного світосприйняття, допомоги учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю  шкільними координаторами  за підтримки батьків організовується проведення таких конкурсів і олімпіад, як Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді  імені Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, конкурсу з англійської мови «Гринвіч». У 2010-2011 н.р.   призером Дитячого Національного конкурсу «Я козацького роду» у номінації «Легенди про козаків свого краю» стала учениця 5 класу Буймистер Я. , переможцем (Диплом ІІІ ступеня) обласного конкурсу бізнес-планів серед учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів став учень 11 класу Антоненко О. Цей випускник школи завершив роботу та здобув ІІІ місце у  І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України, захистивши наукову роботу «Принципи укладання українсько-англійського фразеологічного словника. Спроба словника»  (наукові керівники Антоненко Л.Й., Стась Л.І.)

У школі організовано роботу гуртків:

2010-2011 , 2011-2012 н.рр. – спортивно-військовий  гурток «Естафета» для учнів 5-11 класів, керівник гуртка - викладач предмета «Захист Вітчизни» Антоненко М.Ф.;

2012-2013 н.р. – краєзнавчий гурток «Пошук» для учнів 5-11 класів, керівник гуртка – учитель історії Карпенко А.В.;

2013-2014 н.р. – гурток «Художнє слово» для учнів 2-11 класів, керівник- учитель англійської мови Сметанник С.М., та гурток «Фантазія» (випалювання по дереву) для учнів 5-11 класів, керівник – учитель трудового навчання Миколаєнко О.С.

 На базі школи з 2012 року діє гурток  декоративно-прикладного мистецтва «Гармонія» районного будинку школяра  (керівник гуртка Каїка О.В.). Різноманіття гуртків дає змогу 100% охопити учнівський контингент гуртковою роботою, розвивати творчі здібності учнів і досягати певних результатів. У 2012-2013 н.р. вихованці гуртка «Гармонія» здобули ІІ місце у районному конкурсі з мистецтва оригамі «Чарівні свята та розваги», І місце у районному конкурсі на кращу новорічну іграшку «Вогні новорічної ялинки», І місце у районному етапі конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»  (номінація «Бісероплетіння»), І місце у районному етапі конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Країна майстерності» (номінація «Витинанка»). У 2012-2013 н.р. учениця 7 класу  школи Буймистер Я. стала переможницею районного конкурсу української пісні «Різдвяна зірочка» у номінації «Виконавська майстерність» (керівник – учитель музики Панченко О.М.). Краслянська А. зайняла І місце у районному етапі обласного фестивалю «Поліський зорепад» у номінації «Емблема фестивалю» (керівник Каїка О.В.).

Крім шкільних гуртків,  учнів відвідують позашкільні заклади м.Прилуки : центр творчості дітей та юнацтва – 3 учні , школу мистецтв м.Прилуки – 2 учні, усього 12 % шкільного контингенту.

Усі діти шкільного віку охоплені навчанням . Оскільки у населеному пункті немає дошкільної дитячої установи, щороку з лютого починаються підготовчі  заняття для шестирічок. За потреби у школі організовується екстернатна форма навчання. У школі ведеться системна робота з охорони дитинства, наказом призначено відповідальну особу, створено інформаційний банк даних про дітей соціально незахищених категорій.

Учасниками навчально-виховного процесу в загальноосвітньому навчальному закладі є учні, педагогічні працівники, бібліотекар, інші спеціалісти закладу, керівник, батьки та особи, що їх замінюють. Статус учасників навчально-виховного процесу, їхні права і обов'язки визначаються Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», іншими актами законодавства України, Положенням про середній загальноосвітній заклад, Статутом школи, Правилами внутрішнього розпорядку Переволочнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

         З 1 вересня 2012 року школа впроваджує Державний стандарт початкової загальної освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462. Державний стандарт початкової загальної освіти дозволяє забезпечувати впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, підвищувати рівень знань іноземних мов, використовувати здоров’язбережувальні технології, формувати ключові компетентності учнів початкових класів. Тому пріоритетним завданням початкової загальної освіти у школі є формування в учнів 1-4  класів загальнонавчальних умінь і навичок, оскільки саме вони визначають успішність подальшого навчання у школі. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» з 2013-2014 н.р. 5 клас перейшов на навчання за новими програмами для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, таким чином почалося поступове впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Серед основних новацій у 5 класі – вивчення двох іноземних мов, інформатики, посилення використання здоров’язбережувальних технологій, особлива увага – природничій та екологічній освіті.

Школа планує свою роботу самостійно. Основним документом, що регулює навчально-виховний процес, є навчальні плани, які складаються на основі розроблених Міністерством освіти і науки України Типових навчальних планів. Відповідно до навчальних планів школи педагогічні працівники самостійно добирають навчальні програми, підручники, рекомендовані  Міністерством освіти і науки України, а також науково-методичну літературу, навчально-наочні посібники та обладнання.

Навчально-виховний процес у школі здійснюється за денною формою навчання. Навчальний рік ділиться на семестри. Школа навчається за 5-денним навчальним планом. Щоденна кількість і послідовність навчальних занять визначається розкладом уроків, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, погоджується санітарно-епідеміологічної службою  і затверджується директором школи. Тривалість уроків у навчальному закладі становить : у перших класах – 35 хвилин, у других-четвертих – 40 хвилин, у 5-11 – 45 хвилин. У школі п’ятиденний робочий тиждень. 3 класи :  1 клас -комплект  (2,3,4 класи) І ступеня, 2 класи ІІ ступеня і класи індивідуального навчання ІІІ ступеня, в яких всього – 31учень. Бажаючим надається право і створюються умови для індивідуального навчання та   навчання і складання державної підсумкової атестації екстерном. Переволочнянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів охоплює навчанням усіх учнів свого мікрорайону. Учні зараховуються до школи згідно з наказом директора, що видається на підставі особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки встановленого зразка, копії свідоцтва про народження та документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу). До першого класу школи зараховуються діти 6-ти років, які досягли шкільної зрілості.

Оцінювання навчальних досягнень учнів у школі здійснюється за такою системою:

-   у першому класі, як правило, дається словесна характеристика;

-  у другому класі (з ІІ семестру за рішенням педагогічної ради) та у наступних класах оцінювання навчальних досягнень учнів проводиться за 12-бальною системою.

Державна підсумкова атестація проводиться  в 4, 9 і 11 класах  за змістом, формою і порядком проведення , визначеними  Міністерством освіти і науки України.Випускники школи одержують документи про повну загальну середню освіту зразка, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Управління Переволочнянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів є державно-громадським і здійснюється його власником – Прилуцькою районною Радою та засновником – Прилуцькою районною державною адміністрацією. Безпосереднє керівництво навчальним закладом здійснює директор школи Л.Й.Антоненко. Вищим органом громадського самоврядування школи є загальні збори колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. Загальні збори обирають раду навчального закладу, її голову, заслуховують звіт директора і голови ради школи, розглядають питання навчально-виховної і методичної роботи, затверджують основні напрямки вдосконалення навчально-виховного процесу, розглядають інші найважливіші напрями діяльності школи. У період між загальними зборами діє Рада школи, яку очолює член педагогічної ради Сметанник О.М.

Організація внутрішньошкільної контрольно-аналітичної діяльності проводиться згідно з термінами і тематикою,  визначеними у річному плані роботи школи. У школі здійсюється перспективне, річне, місячне та поточне планування, в основу якого покладене виконання основних положень концепції та розвитку загальношкільної проблеми. В обраній формі річного (місячного) планування чітка структура, єдність мети, змісту та форм, термінів виконання та форм узагальнення. Система внутрішкільного контролю  послідовна, аналітична. Дирекція школи приділяє належну увагу питанням ведення ділової документації та якості внутрішкільного контролю. Проведено всі заплановані наради,  засідання педагогічної ради та методичної ради школи. До того ж, відповідно до рекомендацій відділу освіти, тематика засідань педагогічної ради школи була доповнена  питаннями, що стосувалися обговорення Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України (наказ МОНМС України від 31.10.2011 №1243), Державного Стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №462 від 20 квітня 2011 року, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392.

У сфері освітньої політики щодо виховання  школа керується ключовим нормативним документом  -  наказом  Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України від 31.10.2011 р № 1243 , яким затверджено «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України». Основними завданнями школа визначила:

підвищення рівня превентивної роботи;

профілактику жорстокості та насильства в дитячому середовищі;

запровадження громадянської освіти та виховання;

 розвиток національно-патріотичного виховання;

організацію тісної співпраці школи та сім’ї.

  Штатним розписом не передбачено посаду соціального педагога, тому організація роботи учнівських об’єднань покладена на  педагогів. У школі організовано діяльність  одного осередку об’єднання молодших школярів «Барвінчата» у складі 9 учнів (роботу об’єднання організовує вчитель початкових класів Панченко О.М.), двох осередків об’єднань школярів та учнівської молоді «Молода генерація» у складі 18 та 4 учнів відповідно (роботу осередків організовує вчитель історії Карпенко А.В.). Організовано роботу учнівського самоврядування у формі учнівського комітету  з комісіями дисципліни і порядку, господарсько-трудовою, спортивно-масовою,  дозвілля та навчальною (куратор - директор школи Л.Й.Антоненко). Інформаційним вісником роботи учнівського самоврядування є газета «Шкільний кур’єр».

 Виховання учнів реалізується у процесі організації навчально-виховної діяльності, позаурочної та позакласної діяльності, позашкільної освіти, роботи органів учнівського самоврядування та взаємодії з батьками, громадськими організаціями, державними установами.

З метою підвищення рівня превентивної роботи та профілактики жорстокості та насильства в дитячому середовищі у школі створено шкільну раду з профілактики правопорушень серед неповнолітніх. На запровадження громадянської освіти та розвиток національно-патріотичного виховання створена шкільна рада військово-патріотичного виховання. Ради працюють відповідно до Положень та згідно з планами роботи. Превентивне виховання в школі грунтується на комплексному підході до попереджень негативних проявів поведінки в учнівському середовищі. Загальношкільні і класні заходи спрямовані на профілактику злочинності й забезпечення захисту дітей від фізичного та психічного насильства, запобігання бездоглядності серед неповнолітніх, захисту їх прав, на протидію незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин. Результатом ефективної роботи з правового та превентивного виховання є активізація учнів та батьків в організації та проведенні загальношкільних та класних заходів, відсутність учнів на обліку в кримінальній міліції в справах неповнолітніх.

Тематика виховних заходів, запланованих у відповідному розділі річного плану, різноманітна. У школі , крім традиційних загальношкільних свят, проводяться загальношкільні заходи по відзначенню річниць визволення Прилуччини від німецько-фашистських загарбників, вшанування пам’яті жертв голодоморів на Україні, відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Дня Соборності та Свободи України, відзначення річниці подвигу Героїв Крут, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, заходи з відзначення 1025-річчя хрещення Русі. Щороку у школі проходять Всеукраїнські акції « 16 днів проти гендерного насильства», «За чисте довкілля», «Ліси для майбутніх поколінь», «День зустрічі птахів». У  2013 році учні школи були учасниками  районного етапу щорічного Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»,  районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» та Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». В рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» пошуковим загоном учнів 8-10 класів під керівництвом учителя історії Карпенко А.В. та вчителя географії Жмаки С.В. узагальнено зібрану інформацію та подано на конкурс матеріали  експедиції учнівської молоді за напрямом «З попелу забуття» про подвиг земляка - учасника Великої Вітчизняної війни, уродженця с.Переволочна , Героя Радянського Союзу І.П.Надьона.

Школа забезпечена педагогічними кадрами на 100 відсотків , з 15 педагогічних працівників вищу категорію мають 7 учителів, І категорію – 4 вчителі, ІІ категорію – 1 учитель, спеціалістів – 2. Курси підвищення кваліфікації учителів у Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського з 2010 по 2013 роки пройшли  11 учителів. З 2013 року у школі працює один  молодий спеціаліст, випускниця  факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені М.В.Гоголя,   учитель англійської мови Сметанник С.М. Наставник  - директор школи Л.Й.Антоненко. У школі працюють три сумісники – учитель математики  Бондаренко А.В.,  учитель світової літератури Сметанник О.М., учитель фізики  Мазуренко В.В.  Для формування управлінського резерву два педагоги школи – Жмака С.В., Панченко О.М. зараховані до школи резерву кадрів, яка активно працює при відділі освіти Прилуцької райдержадміністрації. Згідно зі штатним розписом у школі немає соціального педагога, його функціональні обов’язки частково покладені на класних керівників. Психолого-педагогічний супровід учнів здійснює психолог Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таран Н.М., яка обслуговує школу територіально.

 З 2010 по 2013 роки атестовано   6 учителів. Проведення атестації педагогічних працівників здійснюється відповідно до Типового Положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2012 року за № 14/20327, наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 року № 1135 « Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2013 року за № 1417/23949.

Щороку в школі видається наказ про організацію атестації педагогічних працівників, складається план і тематика засідань атестаційної комісії. У школі створено  відповідну базу з атестації педагогічних працівників. Кожне засідання атестаційної комісії оформляється  протоколом. Складено графіки проведення відкритих уроків і виховних заходів  учителями, які атестуються. За наслідками атестації  видається наказ «Про підсумки атестації».На стендах для вчителів розміщено: Типове положення про атестацію педагогічних працівників України; графік проходження курсів підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників на 5 років; накази «Про створення атестаційної комісії», «Про атестацію педагогічних працівників»; плани роботи; графік роботи атестаційної комісії; графіки проведення відкритих уроків і виховних заходів  учителями, які атестуються.

На допомогу вчителю в самоосвітній діяльності оформлено методичний куточок в учительській. На змінних стендах та на полицях розміщені матеріали з досвіду роботи вчителів школи, рекомендації, поради по роботі над педагогічною проблемою,  постійно діючі виставки, зібрані матеріали законодавчої бази діяльності установ освіти. Все це допомагає вчителям займатися самоосвітою, опрацьовувати  літературу, педагогічну пресу, знайомитися з досвідом роботи - колег школи, району, країни.

Згідно з планом методичної роботи  Переволочнянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  у міжкурсовий  період учителі працюють у районних та міжшкільних методичних об’єднаннях, проводять відкриті уроки, позакласні заходи, предметні тижні, олімпіади, творчі звіти.

Педагогічний колектив школи працює над науково-методичною темою «Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. Створення здоров’язберігаючого середовища». Вчителі використовують на своїх уроках інноваційні технології, які дозволяють зробити процес навчання більш активним, а мислення учнів  - творчим і самостійним. 11 вчителів  з 15 володіють комп’ютерною технікою, застосовують на своїх уроках електронні засоби навчального призначення. Усі відкриті уроки проводяться з використанням елементів інноваційних технологій. Проте  недостатньою є робота вчителів щодо результативності участі школярів у ІІ турі предметних олімпіад, відсутні публікації педагогів  у фахових і періодичних виданнях.

За минулі три роки на базі школи відбулися  районні семінари-практикуми:

2010-2011 н.р. – вчителів математики на тему «Використання ІКТ на уроках математики» (досвідом роботи  з колегами ділилися учителі математики Миколаєнко Р.М.,Бондаренко А.В.); 

   2011-2012 н.р. -  вчителів трудового навчання на тему «Робота над  проектами на уроках трудового навчання» ( учитель трудового навчання Миколаєнко О.С.);

    2012-2013 н.р. - вчителів економіки на тему «Застосування інноваційних технологій на уроках економіки» ( учитель економіки Жмака С.В.).                                                                           

         Два учителі школи стали призерами районних конкурсів :

«Учитель року-2011» в номінації «Учитель історії» - Карпенко А.В.;

«Учитель року – 2013»  в номінації «Учитель біології»  - Жмака С.В.

 У 2011 році  на ХУ районному педагогічному ярмарку «Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі» представив свою роботу вчитель географії і біології Жмака С.В. У 2013 році робота цього вчителя була представлена на ІІІ районному (заочному) конкурсі  «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» у конкурсній номінації «Біологія».

 Школа співпрацює з  вищими навчальними закладами. Так, на підставі договорів, укладених між дирекцією школи та адміністраціями Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка і Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка щодо проведення педагогічної практики , на базі школи протягом трьох останніх років  4 студенти пройшли стажування:

2011-2012 н.р. – дві студентки  3 курсу шкільного відділення Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка  спеціальності «Початкова освіта» Кича В., Чебера О.

2012-2013 н.р. – студентка 3 курсу факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Селютіна Н., студент 3 курсу  шкільного відділення спеціальності «Технологічна освіта» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка  Охонько А.

Навчально-виховний процес   забезпечує матеріально-технічна база школи, яка включає в себе 11 кабінетів, бібліотеку із загальним книжковим фондом близько 9 тисяч одиниць, комбіновану майстерню, шкільну їдальню на 50 місць. Завдяки бюджетній програмі «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на комп’ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів району» в школі є комп’ютерний клас ( 5 одиниць), 2 сканери та принтер. За підтримки голови Прилуцької районної державної адміністрації Власенка О.Д. у 2013 році комп’ютерний клас підключено до мережі Інтернет.

Стан шкільної та пришкільної території відповідає санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам. Оновлюються і вдосконалюються стенди, виставки. Навчальні класи-кабінети естетично оформлені. Проводяться роботи по благоустрою шкільного подвір’я. Щорічно в закладі проводяться поточні ремонти класних кімнат та підсобних приміщень Під особливим контролем – дотримання техніки безпеки, температурного режиму і санітарно-гігієнічних норм організації навчально-виховного процесу. З працівниками і учнями проводяться інструктажі з охорони праці, пожежної безпеки. Розроблені інструкції з охорони праці, посадові інструкції для всіх працівників. Щороку складається акт готовності школи до нового навчального року.

Основними джерелами фінансового забезпечення школи є кошти держави та місцевих бюджетів, кошти фізичних осіб, добровільні грошові внески батьківського комітету школи. Протягом останніх трьох років покращено стан матеріально-технічної бази школи :

  придбано новий холодильник, водонагрівач, електроплиту для шкільної їдальні;

 коштами ТОВ «Дружба-Нова» оновлено систему електромережі у шкільній їдальні;

      за рахунок спонсорських коштів придбано телевізор з DVD-програвачем;

 депутатом обласної Ради А.Мирошниченком школі подаровано музичний центр, принтер.

Проте оновлення вимагають шкільні меблі, які значною мірою є зношеними.

Навчальний заклад здійснює заходи щодо забезпечення соціального захисту, збереження і зміцнення здоров’я учнів та працівників школи. Відповідно до Законів України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про попередження насильства в сім’ї», спільного наказу Міністерства освіти і науки України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань від 14.06.2006  №1983/388/452/221/556/596/106 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах» у школі сформовано банк даних про дітей соціально незахищених категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС,  з сімей одиноких матерів, дітей з неповних сімей. На початок кожного семестру уточнюються дані про  дітей із сімей, які вважаються пільговими категоріями і отримують соціальну допомогу від держави. Діти таких категорій в першу чергу охоплюються безкоштовним харчуванням та оздоровленням.

Школа забезпечує організацію гарячого харчування  та медичного обслуговування учнів. Харчування учнів школи організовано відповідно до чинних санітарно-гігієнічних норм організації гарячого харчування у закладах освіти та відповідно до перспективного  двотижневого меню, погодженого з Прилуцьким міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Чернігівській області. Учні 1-4 класів харчуються за кошти районного бюджету, решта учнів – за кошти батьків. Для здешевлення харчування використовується продукція, заготовлена по програмі самозабезпечення та  при допомозі батьків. За потреби організовується  дієтичне харчування для тих, хто перебуває на диспансерному обліку. На кожних загальношкільних батьківських зборах питання організації харчування заслуховується в інформаційно-звітовому порядку.

На належному рівні проводиться робота по зміцненню здоров’я та охороні життя учнів. Має місце стабільний руховий режим учнів: система рухової активності учнів включає уроки фізкультури, рухові паузи на уроках та перервах. Проводяться бесіди з профілактики травматизму, інфекційних хвороб, отруєння. Проводиться також робота по вихованню здорової, соціально адаптованої, творчої особистості. Невід’ємною частиною культури здоров’я є поінформованість із питань здоров’я та здорового способу життя, накопичення інформації з проблемних питань, спортивно-розважальні програми, участь у змаганнях,   днях здоров’я . Усе це складові частини програми, спрямованої на формування культури здоров’я.

Щороку на базі школи організовується робота табору з денним перебуванням. Літнім відпочинком та оздоровленням охоплено у 2010-2011 н.р. – 25 учнів ( 49% учнівського контингенту), у 2011-2012 н.р. - 22 учні ( 50 %), у 2012-2013 н.р. -  20 учнів ( 46 %).

      

Вхід на сайт
За київським часом
Пошук
Календар
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Друзі сайту
  • Прилуцький РМК
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • МОН України

    Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz